Novinka

Cestovní kufr BERTOO Venezia - mentolový set 4v1

VENEZIAMENTHOL

Cestovní kufry Venezia od naší značky BERTOO je speciálně navržen v Itálii pro náročné zákazníky, kteří ocení kvalitu a moderní design. Je vyroben z odolného ABS plastu, který je odolný vůči mechanickému poškození.

Rozměry kufrů (s kolečky): M - 56x35x23 cm (33 l), L - 63x40x24 cm (46 l), XL - 66x43x26 cm (58 l), XXL - 76x51x31 cm (99 l)

Pozor! Minimální odběr 3 a více setů!

Papírové visačky a pásky s trikolórou jsou součástí balení kufru a prvotního designu. Visačky a pásek s trikolórou snadno od kufru odděláte před prvním použití.

  • Skladem
Kategorie: Cestovní kufry BERTOO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
 

Zvýhodněná sada se skládá ze 4 cestovních kufrů (M, L, XL, XXL).

Kufr disponuje 4 otočnými kolečky, kolečka je dobré oddělat při manipulaci do letadlového prostoru na zavazadla a podobná místa, kde by se kolečka mohly cizí vinou poškodit. Předností kolekce Venezia je uchopení kabelky na přední straně kufru pomocí speciálního madla. Uvnitř kufru se nachází stylová černá podšívka s logem BERTOO, dvě komory a síťovaná kapsa na zip. Další výhodou jsou ochranné nohy, které umožňují položení kufru bez rizika jeho poškození. Díky poréznímu povrchu pláště je minimalizováno riziko vzniku škrábanců. Rukojeť kufru s dvoustupňovou regulací je zakončena madlem s neoprenovou úpravou, díky které je přenášení zavazadla pohodlnější. O ochranu obsahu Vašeho zavazadla se postará kódový zámek, na kterém si jednoduše nastavíte vlastní bezpečnou kombinaci. Navíc nabízíme výměnu tohoto zámku za TSA zámek, který Vaše zavazadlo ochrání před zničením v případě letištní kontroly.

  • odolný materiál ABS
  • 4 otočné odnímatelné kolečka
  • držák na kabelku
  • uvnitř kufru stylová černá podšívka s logem BERTOO, síťovaná kapsa na zip a elastické popruhy pro upevnění oblečení a předmětů
  • ochranné nohy, které umožňují položení kufru bez rizika poškození
  • kombinovaný zámek součástí
  • boční rukojeť
  • horní rukojeť
  • výsuvná teleskopická rukojeť

 

Návod na kódování kódového zámku u kufru:

Kufr vybavený kombinačním zámkem je běžně kódován 0-0-0. Kód lze libovolně upravovat. Počet změn kódu není omezen. Začněte kódovat kufr tahem za pohyblivou lávku do strany tak, aby se odjistily aretační západky. Celou dobu, držením lávky jednu po druhé, nastavujeme další číslice kódu a dbáme na to, aby byly všechny zarovnány. Po nastavení požadovaného kódu lávku pustíme a náš kufr je zajištěn.

Pozor! Je důležité si zapamatovat každý nastavený kód, protože bez znalosti původního kódu není jiná možnost jeho změny. V případě zapomenutí kódu je jediným řešením poškození zámku.