Obchodní podmínky

 

Všeobecná ustanovení:

Kupující zasláním objednávky potvrzuje, že se seznámil s Obchodními podmínkami prodávajícího. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito Obchodními podmínkami a jsou pro obě strany závazné.

Reklamační řád:

V případě, že objevíte na zakoupeném outletovém zboží vadu, máte právo na reklamaci o které nás musíte do 24h od převzetí zásilky  informovat prostřednictvím telefonu nebo emailu, na pozdější reklamace nebudeme brát zřetel. Po dohodě reklamované zboží můžete zaslat do 7dnů včetně veškerého příslušenství, kopie faktury a průvodního dopisu se stručným popisem vady zboží do 7 dní  na adresu:

Charley fashion s.r.o., Polní 2818 / 7, 750 02 Přerov

O průběhu reklamačního řízení budete informováni e-mailem, nebo telefonicky. Reklamace bude vyřízena nejdéle do 30 dnů. Reklamace se nevztahuje na zboží customer return a defect! Customer return a defect nevyměnujeme a nebereme zpět!!!

Kontrola zásilky:

Po dodání balíčku od zaměstnance přepravní společnosti, máte právo si balíček zkontrolovat, zda není mechanicky poškozen. V případě poškození máte právo balíček nepřevzít a uplatnit u přepravce reklamaci, o které nás informujte.

Ochrana osobních dat:

Osobní údaje subjektu, který je fyzickou osobou nebo fyzickou osobou podnikající, jsou předmětem ochrany osobních údajů podle platných právních předpisů, zejména evropského nařízení (EU) 2016/679 - Obecné nařízení o ochraně osobních údajů. CHARLEY FASHION s.r.o. je správcem osobních údajů, zpracovává osobní údaje v rozsahu jméno, adresa, telefon, e-mail, popř. IČO, DIČ.), která jsou součástí objednávky, nebo nám byla sdělena během registrace nového zákazníka, jsou provozovatelem velkoobchod.charley.cz považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Údaje o zákaznících zásadně nebudou sdělovány třetím osobám, kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky (přepravci, banky apod.), a to pouze v nutném rozsahu.
Zákazník registrací v e-shopu velkoobchod.charley.cz uděluje souhlas se zasíláním informací obchodního charakteru na svou e-mailovou adresu zadanou při registraci.

Dodání zboží:

Zboží obvykle odesíláme do 24 hodin od přijetí Vaší objednávky. O odeslání Vás budeme informovat emailem.

Poštovné a balné:

Zboží bude zasláno na adresu zákazníka prostřednictvím smluvního dopravce doporučeně - poštovné a balné velkoobchodní balíky - 160 Kč bez DPH.

Poštovné za balení je 160kč bez DPH. Při objednání více balení se budeme snažit zabalit vše tak, aby bylo poštovné co nejnižší, přesnou cenu poštovného zjistíte z faktury. Nejvýše však budeme účtovat počet balení krát 160kč + DPH. Při objednávce nad 10.000 kč bez DPH poštovné ZDARMA. Poštovné zdarma neplatí u paletové přepravy. Cena dopravy zboží na paletě dle dohody.

Poštovné na Slovensko činí 9 euro bez DPH za jedno balení do 30 kg při platbě předem. Cena poštovného na dobírku činí 11 euro bez DPH za jedno balení do 30 kg.  Při objednání více balení se budeme snažit zabalit vše tak, aby bylo poštovné co nejnižší, přesnou cenu poštovného Vám napíšeme po Vaší objednávce.

Způsob platby:

ČESKO - Hotově zaměstnanci PPL.
           - Hotově zaměstnanci GEIS.
SLOVENSKO - Převodem nebo hotově zaměstnanci DPD.