Novinka

Cestovní kufr BERTOO Torino - růžový set 3v1

TORINOPINK

Cestovní kufry Torino od naší značky BERTOO ztělesňují luxus a exkluzivitu. Jsou speciálně navrženy v Itálii pro náročné zákazníky, kteří ocení kvalitu a moderní design, vyrobeny z odolného kombinovaného ABS + PC plastu, který je odolný vůči mechanickému poškození.

Rozměry kufrů (s kolečky): M - 55x37x23 cm (36 l), L - 65x45x25 cm (60 l), XXL - 75x49x29 cm (99 l)

Pozor! Minimální odběr 3 a více setů!

Papírové visačky a pásky s trikolórou jsou součástí balení kufru a prvotního designu. Visačky a pásek s trikolórou snadno od kufru odděláte před prvním použití.

  • Skladem
Kategorie: Cestovní kufry BERTOO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
 

Sada se skládá ze 3 cestovních kufrů (M, L, XXL).

Základem je zabudovaný TSA zámek, který zajišťuje bezpečnost vašich cenných věcí. To však není vše – díky inovativnímu designu lze pomocí zipu rozšířit hloubku kufru o 4,5 cm, čímž získáte ještě více místa pro své věci. Balení nikdy nebylo jednodušší a efektivnější! K tomu přidáváme exkluzivní odnímatelná kolečka, která nejenže vynikají svou tichostí, ale také přispívají k dokonalému pohodlí při přepravě. Zlatá teleskopická rukojeť zase zajišťuje pohodlné a elegantní ovládání kufru. Kufr je vyroben kombinací ABS a PC (polykarbonát) materiálu, tím se kufr stává lehčí a odolnější proti nárazům a škrábancům. S naší novou řadou cestovních kufrů Torino, na které si dalo záležet italské designové studio, si užijete luxusního a bezstarostného cestování, ať už se vydáváte kamkoliv. Zvolte kvalitu, zvolte styl, zvolte naše exkluzivní kufry pro dokonalý cestovní zážitek.

Papírové visačky jsou součástí balení kufru a prvotního designu. Visačky a pásek s trikolórou snadno od kufru odděláte před prvním použití.

  • odolný kombinovaný materiál ABS + PC
  • zip rozšiřující kufr o 4,5 cm
  • 4 otočné odnímatelné kolečka, kufr je určen pro manipulaci na všech 4 kolečkách!
  • uvnitř kufru stylová podšívka s logem BERTOO, síťovaná kapsa na zip a elastické popruhy pro upevnění oblečení a předmětů
  • ochranné nožičky, které umožňují položení kufru bez rizika poškození
  • kombinovaný TSA zámek součástí
  • boční rukojeť
  • horní rukojeť
  • výsuvná teleskopická rukojeť

 

 

Návod na kódování kódového zámku u kufru: 

1. Standardní kód otevření kufru 0-0-0
2. Stiskněte tlačítko ostrým nástrojem (malá tečka v krytu zámku). Uslyšíte „cvaknutí“. Nastavovací tlačítko je na vnitřní straně zámku nebo pod pojistnými čepy.
3. Nastavte novou kombinaci šifer.
4. Stiskněte tlačítko pro otevření ve směru šipky. Tlačítko se vrátí do své předchozí polohy, když uslyšíte „cvaknutí“. Vaše kombinace je již nastavena.
5. Zadaný kód byl naprogramován. Zapamatujte si nastavený kód, protože bez znalosti kódu není možné zámek odemknout.
6. Pro uzavření zámku nastavte libovolnou kombinaci.